Mýto SKI a BIKE sa nachádza na severných svahoch predhoria Nízkych Tatier. Ponúka Vám spolu 4600 m lyžiarskych tratí. Trate majú predpoklady pre kvalitnú lyžovačku nielen pre náročných, aktívnych lyžiarov, ale aj menej zdatných a začiatočníkov. Na svahy Vás vyvezie štvorsedačka POMA UNIFIX s kapacitou 2000 osôb / hod, k dispozícii sú aj 4 vleky, ktoré zvýšia celkovú prepravnú kapacitu na 2 900 osôb / hod.

Mýto SKI a BIKE  ponúka nasledovné služby: reštauračné zariadenie s kapacitou 250 ľudí so širokou ponukou jedál a nápojov, Apreskibar, lyžiarsku školu, škôlku s fundovanými inštruktormi a  požičovňu lyžiarskych potrieb, ktorá zabezpečuje aj sprievodný servis.

V letných mesiacoch je tu otvorený BIKE PARK so zjazdovými cyklo traťami pre všetky vekové kategórie. V stredisku je k dispozícii  požičovňa a servis cross a downhill  bicyklov, kolobežiek a detských odrážadiel.

Priamo zo strediska sa môžete vydať na spoznávanie Nízkych Tatier po viacerých cyklo a turistických chodníkoch. V blízkosti sa nachádza Ajax farma s MiniZoo domácich zvieratiek čo poteší najmä malé deti, nakoľko je tu možnosť jazdenia na koňoch a poníkoch.

Doprava

Stredisko sa nachádza pri dôležitom cestnom ťahu z Banskej Bystrice cez Podbrezovú, smerom na Poprad. Veľkokapacitné bezplatné parkovisko sa nachádza priamo pri lyžiarskom stredisku.

Kam v okolí

Bystrianska jaskyňa (autom 5 min.), Lyžiarske stredisko Tále Ski (autom 8 min.), Vyhliadková veža Horné Lazy (autom 15 min.), Hutnícke múzeum (autom 10 min.), Lyžiarske stredisko Hronec – Majer (autom 15 min.), Predajnianske vodopády (autom 15 min.), Horehronské múzeum Brezno (autom 15 min.), Pamätník Nemecká (autom 15 min.), Lyžiarske stredisko Krpáčovo (autom 20 min.), Banské štôlne a haldy v Ľubietovej (autom 30 min.).

SLOVENSKO / BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ / BREZNO / KAM NA VÝLET

Video

976 44 Mýto pod Ďumbierom

Otváracie hodiny

Otvorené!
Otvorené
Otvorené
Otvorené
Otvorené
Otvorené
Otvorené
Otvorené
20. jún 2024 8:27

Ďalšie informácie

Jún - September
December - Marec

Poslať správu