Lyžiarske stredisko Krpáčovo

Nachádza sa v južnej časti ochranného pásma Národného parku Nízke Tatry

Lyžiarske stredisko Krpáčovo sa nachádza na území Nízkych Tatier v lone krásnej prírody. Najvyššie položený bod strediska je vo výške 866 m.n.m.

Lyžiarom a snowboardistom sú k dispozícií 2 vleky s dĺžkou 600 a 300 m, s prevýšením od 85 do 110 m. Pre úplných začiatočníkov odporúčame lanový vlek s dĺžkou 60 m, pri ktorom sa nachádza rovná upravená plochu pre úspešný lyžiarsky štart, s ktorým Vám pomôžu šikovní inštruktori. Stredisko je stvorené na ideálnu rodinnú lyžovačku, lyžiarske kurzy, ale aj pre jednotlivcov. Zjazdovky sú pravidelne umelo zasnežované.

Lyžiarske stredisko Krpáčovo ponúka služby: bufet, požičovňa lyží, snowboardov aj príslušenstva, servis a úschovňa lyžiarskej výstroje.

Doprava

Stredisko sa nachádza 800 m od Hotela Hydro, 20 km severozápadne od mesta Brezna s prístupom z Dolnej Lehoty alebo Táľov.

Kam v okolí

Mýto SKI a BIKE (autom 15 min.), Predajnianske vodopády (autom 15  min.), Lyžiarske stredisko Tále Ski (autom 15 min.), Hutnícke múzeum (autom 15 min.), Pamätník Nemecká (autom 20 min.), Bystrianska jaskyňa (autom 20 min.), Vyhliadková veža Horné Lazy (autom 25 min.), Lyžiarske stredisko Hronec – Majer (autom 25 min.), Horehronské múzeum Brezno (autom 25 min.), Banské štôlne a haldy v Ľubietovej (autom 30 min.).

SLOVENSKO / BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ / BREZNO / KAM NA VÝLET

Zoznam služieb

  • Parkovisko zadarmo
  • Vstup za poplatok

Video

Otváracie hodiny

Otvorené!
Otvorené
Otvorené
Otvorené
Otvorené
Otvorené
Otvorené
Otvorené
20. jún 2024 8:59

Ďalšie informácie

December - Marec

Poslať správu